Bravo Zmajevi! Wales poražen sa 2:0

U utakmici koja je mnogo značila za reprezentaciju Bosne i Hercegovine naši Zmajevi su pokazali srce i jakom borbom došli do željenog rezultata i velike pobjede!

Prvo poluvrijeme je završilo bez pogodaka. Najveću šansu naši reprezentativci su imali na samom početku utakmice kada je Edin Višća poslao loptu kraj stative.

Wales je opasno zaprijetio na samom kraju prvog poluvremena kada je i cijeli stadion utihnuo.

U drugom poluvremenu naši igrači su nastavili sa taktikom i mirnom igrom što je urodilo plodom.

U 70. minuti slavio je Milan Đurić kojem je ovo ujedno i prvjenac.

Pred sami kraj utakmice Vedad Ibišević je ugasio sve nade Walesa i za neriješenim ishodom.

Fenomenalnom asistencijom Đurića koji je pružio odličnu partiju večeras, Vedad Ibišević pogađa za konačnih 2:0 i veliku pobjedu naše reprezentacije.

Ovom pobjedom Bosna i Hercegovina ostaje u igri za baraž, a sa ovakvom igrom šteta će biti ne gledati naše igrače na Europskom prvenstvu 2016. godine.