Džeki razbijena glava, Inter nanio prvi poraz Napoliju

Nerazzurri su u derbiju 13. kola Serie A slavili sa 3:2, a naš Edin Džeko na terenu je proveo nešto više od pola sata (u 62. minuti zamijenio Corrreu).

Naš golgeter je derbi završio sa razbijenom glavom. U jednom sudaru sa Ospinom, golmanom Napolija, obojica su ostali ležati na terenu. I obojicu su razbijene glave…

Srećom, nisu u pitanju ozbiljnije povrede, jer su i jedan i drugi završili utakmicu.

Inače, Napoli je poveo u 17. minuti golom Zielinskog, a Inter je preokretnuo do poluvremena. Calhanoglu je realizovao jedanaesterac za 1:1, a Perišić je u 44. minuti pogodio za 2:1.

Lautaro Martinez je nakon sat igre povisio na 3:1, a Napoli je poraz ublažio Mertens, koji je iskoristio grešku našeg Džeke i majstorski pogodio za 3:2,piše Faktor