Spektakularna partija Kenana Kamenjaša, Sparsi savladali Podgoricu

Sparsi su u utakmici osmog kola ABA 2 lige savladali ekipu Podgorice rezultatom 80:75.

Prva četvrtina pripala je Sparsima rezultatom 22:21, a drugu dionicu su odigrali još bolje dobivši je 19:11, pa su na poluvremene otišli sa prednošću od 10 poena razlike (41:31).

Treća četvrtina pripala je ekipi Podgorice rezultatom 22:19, ali su Sparsi u posljednjoj dionici konstantno održavali prednost i na kraju slavili pobjedu od pet poena razlike rezultatom 80:75.

Sparse je do pobjede predvodio fantastični Kenan Kamenjaš sa 18 poena i 14 skokova, dok je Amar Gegić dodao 16 poena, pet skokova i pet asistencija. Dobre partijke odigrali su i Orelik sa 14 i Hasandić sa 13 poena.

U ekipi Podgorice najbolji su bili Koprivica sa 18, te Tmušić sa 13 i Musić sa 11 poena.